تازه‌های نشر گمان در نمایشگاه کتاب

بیست‌و‌هشتمین نمایشگاه کتاب تهران میزبان برخی نشرهای نوپاست که اولین حضورشان را در این گردهمایی فرهنگی تجربه می‌کنند. یکی از این نشرهای جوان، انتشارات گمان است. گمان امسال با مجموعه‌ی تجربه و هنر زندگی در نمایشگاه حضور دارد. این مجموعه با سرپرستی خشایار دیهیمی  منتشر می‌شود و فلسفه را به صورت کاربردی برای زندگی بیان می‌کند.

قرار است در نمایشگاه کتاب چهار عنوان جدید از این مجموعه منتشر شود. هفت عنوان مجموعه تا امروز به چاپ سوم، شش عنوان به چاپ دوم رسیده و چهار عنوان در نمایشگاه عرضه شده است.

خشایار دیهیمی سرپرست مجموعه تجربه و هنر زندگی عکس از صفحه فیس‌بوک نشر گمان

خشایار دیهیمی سرپرست مجموعه تجربه و هنر زندگی
عکس از صفحه فیس‌بوک نشر گمان

محمود حبیبی دو عنوانِ اعتقاد بدون تعصب و اینترنت با مغز ما چه می‌کند؟ را ترجمه کرده و علم با ترجمه محمد‌ابراهیم محجوب که پیش از این بنیانی علمی برای جهانی عقلانی را هم ترجمه کرده بود در نمایشگاه عرضه شده است. نظر به درد دیگران هم دیگر عنوانی است که گمان برای نمایشگاه آماده کرده است. در غرفه نشر گمان علاوه بر مجموعه تجربه و هنر و زندگی می‌توان آثاری از ادبیات داستانی ایران و برخی آثار ترجمه شده دیگر را پیدا کرد.

غرفه‌ی کوچک گمان در نمایشگاه کتاب را می‌توانید در شبستان، راهرو ۱۴، غرفه ۳۶ بیابید. نمایشگاه کتاب نیز از ۱۶ تا ۲۶ اردیبهشت از ساعت ۱۰ صبح تا ۸ شب در محل مصلی تهران برگزار می‌شود.

۱۸ اردیبهشت ۹۴ دسته‌بندی نشده

دیدگاه‌ها

مژگان خراسانيان

مجموعه تجربه و هنر زندگی فوق العاده است.
مضمون همه کتاب های این مجموعه سوالاتی است که سالیان سال در پس زمینه ذهن تک تک ما وجود داشته و بدون پاسخ مانده است.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *